???? ????? ?????? ??????
חייג לאיתי
צור קשר

על איתי
לקוחות
בלוג
צילום קולינרי - צילום מסעדות - צילום אוכל - סטודיו לצילום בחיפה  איתי אבירן

קולינריה, מסעדנות ויחסי ציבור | צילום קולינרי

 

בתחום הקולינרי    הסטודיו מציע פתרון מקיף לכל צרכי הלקוח. החל בצילום מנות בתאורת סטודיו במטבח שלכם, דרך צילום עבודת צוות המטבח, צילומי אווירה שבאמת מעוררים תיאבון ועד לצילום אדריכלי-שיווקי של חלל המסעדה.

כדי לייצר חומר שבאמת יכניס לכם לקוחות, אני חושב מחוץ לקופסה כל פעם מחדש ולא מרשה לעצמי להשאר מקובע על סגנון יחיד על מנת שלא לטשטש את האופי הייחודי שכל לקוח מביא איתו.
בפועל, העבודה שלי נתפרת לצרכים שלכם, מקבלת את מלוא תשומת הלב עד לפרט האחרון ומכוונת כבר מהרגע  הראשון להוות כלי חזק במערך יחסי הציבור והשיווק שלכם.

 
 
 
צילום מסעדות
 
 
צילום קולינריה צילום מסעדות יחסי ציבור צילום יחסי ציבור מסעדות צילום קולינרי צלם מסעדות

הדוגמאות למעלה  צולמו עבור מסעדת שקוף האגדית של השף אלדד  שם טוב מעט לפני הפתיחה כדי לשמש את אנשי יחסי הציבור של המסעדה. הפרוייקט הזה היה מרגש ומלא בסיפוק. השף הוא בעצמו צלם, בעל תואר מאסטר באמנות והוא ידע לאתגר אותי היטב ולכוון בדרכו שלו לסגנון הצילום שאליו רצה להגיע.

חלל המסעדה  מספר מוטיבים במסעדה הובאו מעולם הצילום האישי שלו, כך למשל שולחנות האור הארוכים שהקיפו את המטבח ועליהם הוגש האוכל בצורות שונות ומרגשות. השולחנות הללו גם יצרו פערים משמעותיים בטמפרטורת האור ובעוצמתו בחלל המסעדה ועשו לי חיים לא קלים בכלל.

המפגש השני שלי עם שקוף, קצת בהמשך דרכה של המסעדה היה לצורך צילום החלל, גם כן לשימוש אנשי יחסי הציבור של המסעדה. עיצוב המקום הוא עבודה של מעצב הפנים דניאל חסון שנתבקש ע"י אלדד לשלב חומרים גולמיים חשופים; זכוכית, עץ, בטון, מתכת ולעצב את חלל המסעדה סביב המטבח עצמו. דניאל כהרגלו עשה עבודה מקסימה.

מובאות כאן מספר דוגמאות מהפרוייקט הזה להנאתכם.

 
 
 
צילום קולינריה  צילום מסעדות ויחסי ציבור  צילום אוכל  סטודיו איתי אבירן
צילום קולינריה  צילום מסעדות ויחסי ציבור  צילום אוכל  סטודיו איתי אבירן
צילום קולינריה  צילום מסעדות ויחסי ציבור  צילום אוכל  סטודיו איתי אבירן
צילום מסעדות, קולינריה, יחסי ציבור מסעדת שקוף סטודיו איתי אבירן
 
 

 אתם מייצרים חוויית אוכל מדהימה. אתם צריכים חומר שיווקי חזק שמעורר חשק ומכניס לקוחות. אני מייצר חומרים כאלו.

← צרו איתי קשר

 

 
 
 

 לא מה שחיפשתם? נסו כאן

> נסו כאן

> נסו כאן